• Свеж
2 Пакет Жешки крем, Стомачни Крем, Против Целулитот Крем, Согорувањето на Мастите Крем, Ефективно Тело за Слабеење Крем за Стомакот, Грбот и Бутовите

2 Пакет Жешки крем, Стомачни Крем, Против Целулитот Крем, Согорувањето на Мастите Крем, Ефективно Тело за Слабеење

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

【ЕФИКАСНОСТА】Топла Целулитот Крем за мажите и жените, ја подобрува кожата насекаде по телото, помага да се постигне рамен стомак, подобро за метаболизмот, зајакнување на кожата, зацврстување на кожата, намалување на целулитот, помагање на фирмата и тонот на кожата, намалување на стрии, ослободување на болката и повеќе. 【ПРИРОДНИ DETOX ЕФЕКТ】 Брзо се Апсорбира И Безбедно За Сите Типови на Кожа.Со нагласена затоплување ефект, поради actives стимулирање на циркулацијата на крвта, за да се намали појавата на целулит, намалување на задршка на течности и подобрување на еластичноста на кожата, подобрување на мускулите и да се промовира добро здравје. 【КОРИСТИТЕ МЕТОД】Само одберете и важат за вашата целна област и обликот тоа со крем.Масажа гел помага да се стегне и подмачкување на мускулите, промовирање на метаболизмот, зајакнување на мускулите. 【ПРИРОДНИ ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ】Професионални Масти Режач Крем содржи 100% чист, природен и заверена од природни растителни екстракти, без parabens конзерванси, вештачки бои и ароми.Погоден за сите видови на кожа.КВАЛИТЕТ ГАРАНЦИЈА : Ова Слабеење Крем, исто така, го прави за идеален подарок за вашето семејство и пријатели.Ние гарантираме дека ќе го сакам ова согорувањето на мастите павлака, но доколку не сте задоволни со жешки крем целулитот, ве молиме да стапите во контакт со нас.Ние со задоволство ќе ви даде 100% наплата.Состојка : Аква, Glycerol, Dipotassium, Glycyrrhizate, Хидрогенизирани, Grapeseed Масло, Кофеин Ефикасност : ❤ Намалување на целулитот на Зацврстување Терапија колковите, бутовите, задникот Измијте си ги рацете по употреба. 4. Да се чува вон дофат на деца и домашни миленици.Пакетот вклучува · 2 x Топла Целулитот Крем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата