• Свеж
Duracell ПГД MX2500B2PK Procell Батеријата, Алкална, AAAA Големина (Пакување од 12)

Duracell ПГД MX2500B2PK Procell Батеријата, Алкална, AAAA Големина (Пакување од 12)

DEN 764.40
Достапно е за нарачката

Стока

Тип На Производ : Батеријата.Пакет Димензии : 4.8 " L X2.0 " W X1.5 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.15 Lbs.Duracell ПГД MX2500 B2 PK Procell Батеријата, Алкална, AAAA Големина, Пакет на 12. Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Duracell.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата