• Свеж
Машина за перење Тапа, ABS Вода Тапа, Потоне Слив на Вода Допрете Мулти-Функционални Машина за Перење Тапа со Двојно Spout & Справи со G1/2 (十字G 1/2机咀)

Машина за перење Тапа, ABS Вода Тапа, Потоне Слив на Вода Допрете Мулти-Функционални Машина за Перење Тапа со

DEN 947.76
Достапно е за нарачката

Стока

Машина за перење Славина е Направен од премиум ABS со хром површината, тоа е издржлив и домот за долго време.Сосема нов и висок квалитет на славина за вода со двојна рачка и двоен вода штекер.Dual вода штекер со посебна контрола рачка за различни потреби.G1/2 конекција, лесен за инсталација и употреба.Совршен за машина за перење тапа, кујнски мијалник, бања, када, градина, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS Површински Третман : Тип Хром : Опашка Рачка, Цвет Рачка, Крстот се Справи со(изборен) Макс.Вртење Агол : 1/4 Претворат Влезот/Излезот Тема Големина : G1/2 Погоден Црево Големина : G1/2 Тежина : Околу. 107~116g Пакет се Вклучени : 1 * Вода Тапа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата