• Свеж
Црна Smart Watch, Фитнес Тракер со Температурата на Телото, Екран на Допир Smartwatch, Крв, Кислород отчукувањата на Срцето Контра Pedometer IP67 Водоотпорен Види, Универзален Види ?

Црна Smart Watch, Фитнес Тракер со Температурата на Телото, Екран на Допир Smartwatch, Крв, Кислород отчукувањата

DEN 192.00
Достапно е за нарачката

Стока

Моден Дизајн : Ова smart watch има едноставен и елегантен дизајн, без губење на шармот на модата.Моќен и опремен со висок квалитет екран на допир, може да се користи од страна на мажите, жените и децата.Точни температура мерење : Напредни изградена-во дигитални термометри за возрасни и деца, еднаш smart watch е префрлен на температурата следење интерфејс, на температурата на телото може да биде автоматски се мери.Обезбеди навремени и точни во реално време температурата на телото за мониторинг, со двоен екран на ℃ и ℉.Тоа е побезбедно и поудобно од живин термометар.Температурата мерење функција е многу практично во тековната животната средина.Лесен за полнење, IP67 водоотпорен : Вграден USB приклучок, можете лесно да наплатат без полнење кабел.По се целосно наполнета, на батеријата ќе трае до 5 дена.Времето на полнење (од 0 до 100% ) е 1.5 часа.На IP67 водоотпорен дизајн ви овозможува да се носат при миење на рацете, остварување на дожд, туширање (вода на собна температура) и пливање.Оваа smart watch може да се користи од страна на мажите и жените од сите возрасти.Важна Порака за Потсетување : Дојдовни повици, текстуални пораки и СНС (Facebook, Whats App, Instagram и Twitter) се веднаш известени на вашиот зглоб.Додека испраќање на вибрации потсетување, фитнес нараквица, исто така, ќе се прикаже името на повикувачот и се дел од содржината на пораката на екранот.Никогаш не се грижите за недостасуваат важни повици и пораки повеќе.Совршен Подарок : Ова smart watch има стилски дизајн, одличен квалитет и моќни функции.Тоа е многу погодна како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста и Hanukkah на вашите роднини или пријатели.Тие ќе бидат шокирани од оваа моќна smartwatch!.Производ Вовед : Моден дизајн, голем 0.96 инчен IPS шарени екранот, соодветно видови на occasions Multiple сензори за подобро податоци monitor Life водоотпорен, не треба да се исклучува кога перење hands Monitoring вашиот динамичен срце-го оценувате/ Крвен Притисок во реално време, се задржи чекор на сличен легален начин ситуација на вашиот сопствен здравје.Песна на вашата сите-ден активности.Тоа може да прикаже чекори, растојание, калории изгори, итн.Автоматски во сон следење на владата, снимање на вашиот спиење време и да се анализираат спиење квалитет. -Ве разбуди мирно со silent alarm.IP67 водоотпорен, show call потсетници, SMS и СНС (Facebook, Whatsapp, Wechat, Skype, ) известувања за приказ на содржината, sedentary потсетник поддршка мулти-јазик.ФУНКЦИЈА за Одбројување,Спиење ,Фитнес ,Повик за Потсетување,Притисни Порака,отчукувањата на Срцето ,Крвта со кислород монитор,Mutli Спорт,Мулти Interface SPECIFICATION Дисплеј Тип : IPSWaterproof : IP67 waterproof Display Боја : Color Operation Систем : Linux Camera : Нема Camera Screen :

Особините

Најдобрите понуди во категоријата