• Свеж
EuisdanAA Гума Домаќинство Врата, Прозорец Стакло Одбор Морон Подлога Вшмукување Чаши 20pcs Јасно(Ventosas де goma став puerta y ventana para el hogar, tablero де vidrio, ventosa, 20 piezas, transparente

EuisdanAA Гума Домаќинство Врата, Прозорец Стакло Одбор Морон Подлога Вшмукување Чаши 20pcs Јасно(Ventosas де

DEN 2378.40
Достапно е за нарачката

Стока

Боја : 20pcs.Материјал : Гума; Пакет Содржина : 20 x Вшмукување Чаши.Име на производ : Вшмукување Чаша; Нето Тежина : 52g.Вкупна Големина : 1.5 x 4cm/0.6" x 1.6"(H*Макс.Г)(Tamaño вкупно : 1.5 x 4 см / 0.6" x 1.6" (H * Макс.D).Вшмукување Чаша Кол : 4cm/1.6"(Diámetro де ла ventosa : 4 cm / 1,6".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата