• Свеж
Burg-Wächter – Весник Оддел за Писмо Кутија 40 см Должина, 12 cm дијаметар)

Burg-Wächter – Весник Оддел за Писмо Кутија 40 см Должина, 12 cm дијаметар)

DEN 1200.00
Достапно е за нарачката

Стока

Производителот гаранција може да не се применува.Отпорен на вода.Цилиндрична форма.Со пластични страна опфаќа.Стилски дизајн.Со врежана писмо (во злато).
На домот и весникот се тркалаат на Burg-Wächter гарантира дека вашите раце.
.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата