• Свеж
GEZICHTA Божиќ Камин Позадина,бадник Фото Студио Позадина,Среќен Божиќ Стебла Божиќ Камин Подароци Партија Продавала Црвени производи за Фотографија(Големина:C/200150cm)

GEZICHTA Божиќ Камин Позадина,бадник Фото Студио Позадина,Среќен Божиќ Стебла Божиќ Камин Подароци Партија Продавала

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : Постојат два големина мерки за 150 x 130cm/59 x 51.2 инчен, 200 x 150cm/78.7 x 59inch, за да го изберете, мора да се за вас.Материјал : Професија фотографија платно(полиестер) со не џеб, светла боја и се многу јасни.Виткање : Тоа може да биде укината, лесен за носење, брис со вода, лесно е да се чува чист; висока резолуција, силна артикулационите; мала тежина.Се работи За : Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Апликации : Позадини за свадба, деца, роденден, бебе туш, високи или фотографија кабини итн.Големина : Постојат два големина мерки за 150 x 130cm/59 x 51.2 инчен, 200 x 150cm/78.7 x 59inch, за да го изберете, мора да еден за you Material : Професија фотографија платно(полиестер) со не џеб, светла боја и многу clear Folding : Тоа може да биде укината, лесен за носење, брис со вода, лесно е да се чува чист; висока резолуција, силна артикулационите; светлина weight Work За : Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Апликации : Позадини за свадба, деца, роденден, бебе туш, високи или фотографија кабини etc Specification Types : A,B, CMaterial : Polyester Color : Colorful Size(L x W) : Околу 150 x 130cm/59 x 51.2 инчен, 200 x 150cm/78.7 x 59inch Package се вклучени : 1pc x Christmas Позадина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата