• Свеж
Aexit Домаќинство Мебел Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Круг Флеш Планината Кабел Конектор Дупка Опфаќа 19mm Приклучоци Кол 100pcs

Aexit Домаќинство Мебел Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Круг Флеш Планината Кабел Конектор Дупка Опфаќа

DEN 1960.80
Достапно е за нарачката

Стока

Нето Тежина : 75g; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Дупка Капак.Име На Производ : Дупка Покритие; Материјал : Пластични,Electroplated.Вкупна Големина : 19 x 9mm/0.75" x 0.35"(D*H).Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Внатрешниот Дупка Кол. : 13mm/0.51".Се инсталира лесно и безбедно.Овие дупка опфаќа обезбеди заклучување функција која ќе се намести на своето место кога поклопецот не се расчисти одредена длабочина.Широко се користи во мебел дупчење дупка оркестарот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата