• Свеж
JJSPP Долго Синтетички Бејзбол Капа Перика Бран Перики Природно Синтетички Шапка Перика Прилагодливи за Девојка Партија (Боја : Темно Кафеава)

JJSPP Долго Синтетички Бејзбол Капа Перика Бран Перики Природно Синтетички Шапка Перика Прилагодливи за Девојка

DEN 1397.52
Достапно е за нарачката

Стока

Должина : Околу 33cm.Боја : светло кафена, темно кафена, кафена и црна.Невидливи рутирање и завиткување на процесот, лепенка еластична прилагодување.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Име : Капа волна roll Material : Мат висока температура silk Features : невидливи и natural Length : Околу 33cm Color : светло кафена, темно кафена, кафена и black Invisible рутирање и завиткување на процесот, лепенка еластична прилагодување.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата