• Свеж
Wekttznol Flywheel Puller Отстранување Алатка 91-849154T1,Лифт Прстен 91-90455-1, за Живата Маринер Outboard Лифт

Wekttznol Flywheel Puller Отстранување Алатка 91-849154T1,Лифт Прстен 91-90455-1, за Живата Маринер Outboard

DEN 2340.00
Достапно е за нарачката

Стока

Пакетот Вклучува : Flywheel puller со чудак вратило заштитник 91-849154 T1,Укинување Прстен 91-90455-1. Применливи Модели : Погоден за повеќето од 50 HP и над Меркур, Маринер, Сила и Yamaha1 1/2"-16 навој outboard motors.Мора да имаат алатка при промена на Меркур outboard motors на бродовите и укинување на моторот исклучување transom.Убаво изработка и цврсти. 5/8"-18 TPI Гром и Подигнете Прстен Калеми.Топло забелешка : Pls се однесуваат на некои смазка масло на flywheel и puller алатка пред да го користите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата