• Свеж
Kesoto Преносни Мини Тело Камера WiFi Лични Камера DVR Движење Detecion Вградена Батерија Видео Рекордер 1080P Ноќен Приказ за Внатрешна/Home Easy Setup

Kesoto Преносни Мини Тело Камера WiFi Лични Камера DVR Движење Detecion Вградена Батерија Видео Рекордер 1080P

DEN 618.96
Достапно е за нарачката

Стока

Камерата користи високо квалитетни материјали од ABS и да е мал, преносни и можете да ги носите со вас.Тоа може да се користи како почетен/office/миленичиња/бебе монитор, е бејбиситерка камера, тело/спорт камера, автомобил камери и на отворено мини DV.Ноќен Приказ движење откривање на алармот push, оние функции се основа за оваа затворен камера.Вие не само што може да се види во темнината, но, исто така, го фати некој кој се движи во камерата.Овој безжичен IP камера може да работи на Wi Fi ( Wi Fi само) или Нема Wi Fi.Кога се работи за Не Wi Fi, вметнете Микро SD картичка (SD-картичката не се вклучуваат) и да се сврти на, камерата ќе се снима и ќе се снима видео фајлови на SD картичка (SD-картичката не се вклучуваат). 1080 P Full HD Носи Различно Искуство.Овој безжичен IP камера ви овозможува да видите реално-време што се случува во вашиот дом или канцеларија дури и додека сте надвор на одмор или брз бизнис патување.Опис : - 1080 P Full HD Носи Различно Искуство.Овој безжичен IP камера ви овозможува да видите реално-време што се случува во вашиот дом или канцеларија дури и додека сте надвор на одмор или брз бизнис патување. - Овој безжичен IP камера може да работи на Wi Fi ( Wi Fi само) или Нема Wi Fi.Кога се работи за Не Wi Fi, вметнете Микро SD картичка (SD-картичката не се вклучуваат) и да се сврти на, камерата ќе се снима и ќе се снима видео фајлови на SD картичка (SD-картичката не се вклучуваат). - Ноќен Приказ & motion detection & аларм push, оние функции се основа за оваа затворен камера.Вие не само што може да се види во темнината, но, исто така, го фати некој кој се движи во камерата. - Тоа може да се користи како почетен/office/миленичиња/бебе монитор, е бејбиситерка камера, тело/спорт камера, автомобил камери и на отворено мини DV. - Камерата користи високо квалитетни материјали од ABS и да е мал, преносни и можете да ги носите со вас.Спецификација : - Видео формат : AVI Видео кодирање : М-JPEG - Филм и телевизија сооднос : 16 : 9 - формат на Слика : JPG - Батерија Тип : литиум Полимер батерија - капацитетот на Батеријата : 900m Ah - Производ големина : 33x39x33mm - Складирање поддршка : ТФ-картичка до 128 G(ТФ-картичка Не се Вклучени) - Интерфејс тип : Микро USB - Репродукција на софтверот : Систем доаѓа со или мејнстрим аудио и видео репродукција software Size Табела : 3.2x3.2x3.8cm/1.26x1.26x1.50inch Package Вклучува : 1 Парче Видео Camera1 Парче Bracket1 Парче Податоци Line1 Парче Manual Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините

- Video format:
AVI
- Video encoding:
M-JPEG
- Film and television ratio:
16
- Picture format:
JPG
- Battery Type:
Polymer lithium battery
- Battery capacity:
900mAh
- Product size:
33x39x33mm
- Storage support:
TF card up to 128G(TF card Not Included)
- Interface type:
Micro USB
- Playback software:
System comes with or mainstream audio and video playback software
Size Chart:
3.2x3.2x3.8cm/1.26x1.26x1.50inch :
Package Includes:
1 Piece Video Camera :
1 Piece Bracket :
1 Piece Data Line :
1 Piece Manual :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобрите понуди во категоријата