• Свеж
Јасно Природни Глицерин Бар Сапун Unscented - 4 Мл

Јасно Природни Глицерин Бар Сапун Unscented - 4 Мл

DEN 167.04
Достапно е за нарачката

Стока

Јасно Природни Глицерин Бар Сапун Unscented Опис : Сите Природни Глицерин, Сапун Направен со Најдобрите Состојки, Без Вештачки Состојки Не Натриум Lauryl Сулфат (SLS) Не Натриум Laureth Сулфат (SLES) хипоалерген Суровост-Слободен Biodegradable Одрекување Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овие производи не се наменети за да се дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата