• Свеж
Amosfun ноќта на Вештерките inHalloween Партија Ѓаволот Рог Headband Додаток Hairwear Маска Маскарада Партијата Декор

Amosfun ноќта на Вештерките inHalloween Партија Ѓаволот Рог Headband Додаток Hairwear Маска Маскарада Партијата

DEN 198.24
Достапно е за нарачката

Стока

Прекрасен костим додаток за ноќта на Вештерките.Одлична декорација на ноќта на вештерките : Со ноќта на Вештерките елемент на дизајн, елегантни и модерни.Идеален за костимот партија, одмор, ноќта на Вештерките партии, Пантомимичари, Mardi Gras, Cosplay, ќе стане квалитетен и привлечни.Топло совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мала разлика во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Опис Оваа група е ноќта на Вештерките ѓаволот рог headband и маска.Со ноќта на Вештерките елемент, ѓаволот рог декорација, симпатична и модерен.Идеален за костимот партија, одмор, ноќта на Вештерките партии, Пантомимичари, Cosplay.Носи тоа, ќе стане квалитетен и привлечни.Карактеристики - Боја : како што е прикажано.- Материјал : Пластични и крпа и сунѓер.- Големина : Прибл. 22x9x0.2cm.- Одлична декорација на ноќта на вештерките : Со ноќта на Вештерките елемент на дизајн, елегантни и модерни.- Идеален за в.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата