• Свеж
JJSPP Капа со Долга Кадрава Тело Коса Перика Шапка Синтетички Влакна Памук Капа Перика Природни Лажни Коса за Жени (Боја : Темно Кафеава)

JJSPP Капа со Долга Кадрава Тело Коса Перика Шапка Синтетички Влакна Памук Капа Перика Природни Лажни Коса за

DEN 1454.64
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Мат висока температура свила.Шефот на турнеја : 54-58 (cm).Должина : Околу 50cm.Мат висока температура жица : не-рефлективен не-сјајна, природна навивам.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Име на производ : рибар шапка вода ripple Material : Мат висока температура silk Head обемот : 54-58 (cm)Должина : Околу 50cm Structure : капа перика-body Color : светло кафена, кафена и црна, кул кафена, темно brown Applicable сцена : shopping Matte висока температура жица : не-рефлективен не-сјајна, природна навивам.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Монтажни Велкро : капа и перика може да се одвои, и капа може да се носи одделно и се исти како ви се допаѓа.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата