• Свеж
NIKOLay 100 КОМПЈУТЕРИ Дрвени Копчиња Мешани Големина Дрвени Тркалезна Форма Копчето за Шиење DIY Занает, Украси за Облека,Мали

NIKOLay 100 КОМПЈУТЕРИ Дрвени Копчиња Мешани Големина Дрвени Тркалезна Форма Копчето за Шиење DIY Занает, Украси

DEN 1924.80
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Дрво.Производ Големина : Копчето должина е околу 0.59 инчен, грешка е за 0.20 инч.Нашите мали дрвени копчиња се направени од високо-квалитет на дрво, со природно дрво боја, мазна површина, јасни обрасци, мала тежина и не е лесно да се носат.Таписерии и издржливи. 100 дрвени копчиња на природната боја, мазна површина, удобно рака чувство, силни и издржливи. ❤❤Бренд име : NIKOLay❤❤Материјали : Дрво❤❤Големина : Единица Мерка(Инчи) : Големи:Копчето должина е околу 0.98 инчен, грешка е за 0.20 inch Medium:Копчето должина е околу 0.79 инчен, грешка е за 0.20 inch Small:Копчето должина е околу 0.59 инчен, грешка е за 0.20 инчен❤❤Пакет, Вклучувајќи : 1 компјутер❤❤❤Информации : 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми на нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата