• Свеж
Електрична четкичка за Заби за Возрасни, апарати за Домаќинство Waterproofs Мека Bristled Вибрации Четка за заби во Устата Стража,360 Ротирачки Електрична Четка за заби

Електрична четкичка за Заби за Возрасни, апарати за Домаќинство Waterproofs Мека Bristled Вибрации Четка за

DEN 131.76
Достапно е за нарачката

Стока

1 година 4 замена глави-електрична четка за заби со 4 висок квалитет на влакната.Како што сите знаеме, влакната се признаваат како највисок квалитет орална нега влакната во индустријата.Особено 3 D дизајн на четка глава одговара на забите подобро и чисти повеќе темелно.Тоа ве потсетува дека влакната ќе исчезнат и ви овозможува да знаете кога да се замени со четка главата.Тоа исто така вклучува и електрична четка за заби капак. 2 со високи перформанси режими и вграден тајмер-електрична четка за заби може да се сместат 2 високи перформанси начини да се сретне некој орална нега потреби на возрасните и на децата.Обично, тоа е лесно да се расејува и misjudge времето кога четкање на вашите заби.Затоа, стоматолог, препорачува дека е премногу мал број на луѓе се мијат заби во рок од 2 минути.Тоа се брои надолу од моментот кога ќе го вклучите четка, и тоа ќе ве потсетам, кога за 2 минути се завршени.електрична четка за заби четка за заби носители детска четка деца електрични четки за заби бебе четка за заби деца електрична четка за заби четка за заби за возрасни, детска четка за заби деца четка за заби возраст 2-4 у облик на четка за заби деца, детска четка за заби електрична четка за заби мека електрична четка за заби деца електрична четкичка за заби за дете 8-12 патување четка за заби комплет деца електрична четка за заби дете патување четка за заби деца четка за заби возраст 1-2 меки четки за заби за возрасни четка за заби за деца четка за заби медиум. 4 часа да се наплаќаат за 15 дена-на електрична четка за заби е опремен со USB батерија, која може да биде наполнета и автоматски да се исклучи во само 4 часа.Покрај тоа, компатибилен со глобалната напон, таа е идеална за патување електрична четкичка за заби за бизнис патувања или семејни патувања!Заборавете на чекање за долго време да ја дополните и да уживате во трајна власт.Гаранција за квалитет✿Ние нудиме враќање или надоместок доколку не се оштетени или квалитетот проблем.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори веднаш.Испорака : Препорачана Превозот обично трае 3-5 дена,Стандард Превозот обично трае 7-18 дена да бидат испорачани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата