• Свеж
Косата на Скалпот Massager ,Шампон Четка со Меки Силиконски Главата Massager,Скалпот Грижа Четка,Масажа на Глава Во Туш За Стресот, Да се Опуштите Одговара на Сите Типов?

Косата на Скалпот Massager ,Шампон Четка со Меки Силиконски Главата Massager,Скалпот Грижа Четка,Масажа на Глава

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Дизајн Карактеристики】Користат премиум ABS и силиконски материјали,Ергономски дизајнирана рачка за лесно контрола (дали левата или десната рака),Суво и влажно прирачник главата скалпот масажа четка (без батерија е потребно), , Нерамна влакната совршено се вклопуваат во скалпот. 【Предности на производите】 : Земете длабок скалпот чистење (без употреба на ноктите за да се избегне нечистотија) која се отстранува појачани вишокот на себум масла, нечистотија, и првут снегулки без да ја вознемири вашата кожа.Земајќи туш со оваа мека шампон четка ја прави вашата коса и скалп почисти отколку пред тоа.Мека и висок квалитет на косата четка ви дава пријатно перење искуство. 【Применливи Група】 Овој шампон за коса четка е погодна за мажи, жени, деца и домашни миленици, исто така важи и за било кој тип на скалпот и косата (без разлика дали вашата коса е дебели или тенки, краток или долг, мрсна или сува).Домашни миленици, исто така, ќе уживате во оваа четка за капење или отстранување на влакна. 【Погодно да се носат】без разлика Дали сте на патување, дома или во канцеларија, вашиот шеф може да се уште уживаат во масажа и релаксација. 【Пријателски услуга】:Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!.Шампон четка совршен за сите типови Коса со мек, дебел силикони влакната на сува или мокра, вклучувајќи ги дури и чешлање на животни.Со редовно користење на косата, скалпот massager, косата и скалпот ќе биде поздрав, појак и почист од било кога.Тоа, исто така, масажи на вашиот скалп за да се олесни чешање и промовира циркулацијата на крвта.Скалпот четка лесен за употреба, масажа на вашиот скалп и длабоко чисти скалпот со помалку шампон и балсам.Зајакнување на коренот на косата, придавам влогови на косата.Скалпот massager четка да се релаксираат на скалпот мускулите и помогне на главоболка исчезнат побрзо.Коса, четки за да се задржи во вашиот туш за секојдневна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата