• Свеж
HugeStore 100 Парчиња Бел Круг Главата Иглички Dressmaking Иглички Corsages Игли За Шиење Флорални Банкет Иглички

HugeStore 100 Парчиња Бел Круг Главата Иглички Dressmaking Иглички Corsages Игли За Шиење Флорални Банкет Иглички

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : пластични глава дијаметар : 4mm; жица со дијаметар : 0.6 mm; игла должина : 38mm.Совршен за шиење проекти и било кој тип на занаети декорација.Да ги користат овие копчиња за да се инспирира и направи повеќе специјално убава занает проекти.Убава боја, издржлив материјал, не е лесно да ' рѓа.Игли за шиење може да се користи за на училиште, дома,во канцеларија производство на текстил, дизајн, прирачник за креирање, DIY.Големина : пластични глава дијаметар : 4mm; жица со дијаметар : 0.6 mm; игла должина : 38mm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата