• Свеж
Burg Wächter Весник Кутија 800 W 13750

Burg Wächter Весник Кутија 800 W 13750

DEN 1139.28
Достапно е за нарачката

Стока

Производителот гаранција може да не се применува.Цилиндрична форма.Со пластични страна опфаќа.Стилски дизајн.Со врежана писмо (во злато).Идеален За Преработка На Храна И Машина За Миење Садови Безбедно.Burg-Wächter Весник Оддел за Писмо Кутија Должина од 40 цм Дијаметар 12 cm Време Кутија 800 W - отпорен на Вода - Цилиндрична форма. - Со пластични страна капи. - Елегантен дизајн. - Со златен текст "Zeitungen" (весници).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата