• Свеж
Evolur Tory 2-во-1 Рокер & Стол во Светло Сива

Evolur Tory 2-во-1 Рокер & Стол во Светло Сива

DEN 1909.68
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРЕТВОРА ДА РАСТЕ СО ВАШЕТО БЕБЕ : Во Tory 2-во-1 Рокер & Стол беспрекорно се претвора од еден утешителен рокер да неподвижна столче како вашето бебе расте.Во СКЛОПОТ ДИЗАЈНИРАНИ : Ова рокер ви овозможува да се свитка тоа лесно само со една рака, доаѓа со чување во укината режим, и со отстранлив, мека играчка, мобилен.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место, СЕКОГАШ На : Tory Рокер & Стол е опремен со 3-точка на безбедноста темперамент, и ги исполнува сите ASTM F 3084 стандарди.ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ ЗА ВАС : На рокер & стол, исто така, доаѓа со 3 висина позиции и се отстранува машина-перат внатрешната маска.ЕСТЕТСКИ И КОМПАКТЕН : На Tory Рокер & Стол е достапен во 4 поставен бои – Црна, Сина, Светло Сива и Сива боја.Тоа е компактен со димензии 29.25" L x 17.75" W x 21" H (инчи), и тежи 6.40 lbs.За оние нежни моменти од сладок сон.Воведување на Evolur Tory 2-во-1 Рокер и Чаир, каде луксузни ги исполнува удобноста на вашиот малку еден.Со мазни, само-лулка движење, тоа е идеален придружник за да ја измазни вашето бебе да спие, како што се работа околу куќата.Овој модерен, здрав и безбеден мора-се е направена на beechwood од одгледува шума и го направи на хигиената, храната-одделение PP материјал, што го прави издржлив, лесен и не-токсични.Со 3-точка прилагодливи безбедност темперамент, кадифен памук седење влошки и 3 висина позиции, Tory 2-во-1 Рокер & Стол е направен за мирен одмор-време.Како што вашето бебе расте, на рокер претвора во стационарен стол беспрекорно, задржувајќи го својот современ изглед.Наменета за децата во текот на првите неколку месеци од раѓањето, или до 20 кг.во телесната тежина, тоа е безбедно и ги исполнува сите ASTM F 3084 стандарди.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата