• Свеж
Шпион Камера Ѕид Полначот 1080P Скриена Камера Мини Nanny Cam Шпионски Камери Мали Надзор Камера со Откривање Движење

Шпион Камера Ѕид Полначот 1080P Скриена Камера Мини Nanny Cam Шпионски Камери Мали Надзор Камера со Откривање

DEN 623.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [Скриена Камера Полначот] : Ова шпион камера ѕид полнач е изграден во HD леќа не само USB полнач, но исто така бележи HD Видео.на скриена камера ви овозможува да се внимава на вашето бебе, домашни миленици, дадилки, старателите, или крадци не е важно.Совршен за внимава на вашиот дом и канцеларија за безбедност. [1080 P Скриена Камера] : шпион камера донесува сосема нов техничките функции, со Full HD 1080 P видео резолуција,Нека сите активности да не се пропушти. (Ве молиме да откине заштитна фолија пред објективот пред користење)(Оваа камера не донесе ноќ визија функција). [Plug and Play] : Дизајниран со user-friendly plug & play, шпион cam кој не бара Wi-Fi за снимањето,вие само внеси ја SD-картичка што поддржува до 128 GB Класа 10 (не е вклучен), како и приклучок nanny камера во сила на банката или штекер, и тоа ќе започнете со снимање на видео веднаш. [Движење Откривање] : Можете да ја наместите камерата да active motion detection.Кога некој се искрши во вашиот дом или канцеларија, На дадилка cam ќе започнете со снимање на видео и зачувување на движење откривање видео во SD-картичката.Ова ќе спаси многу од SD картичка простор. [Јамка Снимање] : Дали во снимање на видео режим или за движење откривање на владата, USB камера автоматски ќе се снима и ги замени најстарите датотека за континуирано снимање.Направени со универзална компатибилност оваа дадилка шпионски камери ќе биде вашата wisest избор!Дизајниран дискретно без звуци, нашата скриена камера полначот има.скриени слот за мемориска картичка на заден панел, и е сосема undetectable од било скенери.Сега можете да ефикасно да се внимава на вашиот партнер, деца, дадилки.стари родители или на вработени без нив знаејќи.И најдобриот дел?Нашите USB полнач за камерата не бара дополнителен софтвер или Wi-Fi конекции за да функционираат. 24 / 7 СНИМАЊЕ Затоа што секогаш треба да ја задржите будното око на сите околу вас, е целосно заробени.Тоа е повеќе?вие не треба да се грижите за постојани прекини како на снимката ќе се зачувуваат автоматски на вашиот SD картичка.Повеќе причини зошто ќе ви се љубовта ова движење откривање камера : ✔Има 90° широк агол леќа за да направите поголема поле на гледање. ✔На движење откривање и сигнали обезбеди импресивен безбедност. ✔Идеален за статистика, автомобил, дом, и конференциска сала. ✔Поддржува голем капацитет мемориската картичка до 128 GB (не се вклучени) ✔Скриени слот за мемориска картичка на заден панел го прави невидливи ✔Опремен со вграден-во пренапонска заштита за зачувување на SD-картичка од корупцијата.Секој Пакет Содржи : - 1*Скриени Шпион Камера - 1*Micro SD Картичка Читателот - 1*Ресетирајте игла - 1*Упатство за Корисникот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата