• Свеж
EuisdanAA Пластични Школка 20mm Машки Конец Воздушниот Компресор Филтер Silencer Пригушувач(Carcasa де plástico 20 мм Hilo macho Compresor де aire Filtro Silenciador Silenciador

EuisdanAA Пластични Школка 20mm Машки Конец Воздушниот Компресор Филтер Silencer Пригушувач(Carcasa де plástico

DEN 2018.40
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Компресор Пригушувач; Користете за : Воздушниот Компресор.Материјал : Пластика; Вкупната Големина : 130 x 100 x 80mm/5" x 4" x 3"(L*D*H).Машки Навој Дијаметар : 20mm/1/2 BSP; Издувни Дупка со Дијаметар : 16mm/0.63".Нето Тежина : 89g; Пакет Содржина : 1 x Компресор Пригушувач(Peso neto : 89 g; Contenido del paquete : 1 x silenciador де compresor.Боја : Црна; Конец Дел Внатрешна Дупка со Дијаметар : 14mm/0.55"(Де боја гора; Diámetro del orificio interno де ла pieza де rosca : 14 mm / 0.55".Euisdan AA Пластични Школка 20mm Машки Конец Воздушниот Компресор Филтер Silencer Muffler This е воздушниот компресор пригушувач, се користат за да се признае порта на воздушниот компресор.Црна пластична конструкција, пена во внатрешноста, компресор пригушувач се користи за да се признае порта.Лесно да се инсталира со 20mm тема.Опис на Spanish Carcasa де plástico 20 мм Hilo macho Compresor де aire Filtro Silenciador Silenciador Nombre del producto : Silenciador де compresor; Uso став : compresor де aire Material : Plástico; Tamaño вкупно : 130 x 100 x 80 mm / 5" x 4" x 3" (L * D * H) Diámetro де ла rosca macho : 20 mm / 1 / 2 BSP; Diámetro del orificio де бегство : 16 mm / 0,63"Peso neto : 89 g; Contenido del paquete : 1 x silenciador де compresor De боја гора; Diámetro del orificio interno де ла pieza де rosca : 14 mm / 0.55".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата