• Свеж
Zripool Милениче Птици Играчки Нерѓосувачки Челик Бел Играчки Џвакање Папагали, Parakeet, ConureHanging Замав Cockatiel Parakeet

Zripool Милениче Птици Играчки Нерѓосувачки Челик Бел Играчки Џвакање Папагали, Parakeet, ConureHanging Замав

DEN 1860.00
Достапно е за нарачката

Стока

Одлично за мали до средни птици.Вистински бел мелодија.Нерѓосувачки челик изградба и дебели синџир-линк за пропелер го даде исклучителна трајност и бактерии отпор.Бидејќи птици треба разновидност на играчки да се поднесе жалба на сите нивни сетила, оваа птица играчка обезбедува единствена цел како прекрасен noisemaker.Папагалот птица играчка кафез занает играчки кафези cockatiel lovebird parrotlet caique conure parakeet.Нерѓосувачки Челик Бел само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одлично за мали до средни птици.Вистински бел мелодија од Нерѓосувачки челик, градежништвото и дебели синџир-линк за пропелер го даде исклучителна трајност и бактерии отпор.Бидејќи птици треба разновидност на играчки да се поднесе жалба на сите нивни сетила, оваа птица играчка обезбедува единствена цел како прекрасен noisemaker.Папагалот птица играчка кафез занает играчки кафези cockatiel lovebird parrotlet caique conure parakeet Нерѓосувачки Челик Бел само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина L : Бел должина 10.7 cm/4.21"; Дијаметар 2.4 cm/0.94" Големина S : Бел должина 9.4 cm/3.70"; Дијаметар 1.8 cm/0.71" Боја : Сребро Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Бел(Нема мало пакет).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата