• Свеж
PWR-Приклучок DIY Десктоп Моќ Grommet 2 AC Места 12A 125V 60Hz 1500W, 2 USB Полнење Пристаништа 5V-2A, 6.5 ft Мозок (TR-Подесувате Отпорни) DC-8389

PWR-Приклучок DIY Десктоп Моќ Grommet 2 AC Места 12A 125V 60Hz 1500W, 2 USB Полнење Пристаништа 5V-2A, 6.5 ft

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

2 AC PLUG w/ 7 FT КАБЕЛОТ. 2 USB ПОЛНЕЊЕ ПРИСТАНИШТА.ДУПЧЕЊЕ МОЖЕ ДА СЕ БАРА.ОДГОВАРА 3"-3.5" СТАНДАРД GROMMET ДУПКА.ETL НАВЕДЕНИ НА ПРОИЗВОДОТ. 2 AC PLUG w/ 7 FT КАБЕЛОТ 2 USB ПОЛНЕЊЕ ПРИСТАНИШТА ДУПЧЕЊЕ МОЖЕ да СЕ БАРА се ВКЛОПУВА 3"-3.5" СТАНДАРД GROMMET ДУПКА ETL НАВЕДЕНИ на ПРОИЗВОДОТ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата