• Свеж
FFENFEI за Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд,TPU Солидна Боја Рака Спортски Smart Watch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток

FFENFEI за Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд,TPU Солидна Боја Рака Спортски Smart Watch Рака Хривнија Брзо

DEN 578.40
Достапно е за нарачката

Стока

[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Полнење 5 е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата