• Свеж
3 Парчиња Detangling Четка во Собата со Работ Четка Двојно Двострано, Косата Detangler за Афро Америка Текстура 3а да 4c Откачен Брановидна за Влажно/Суво/Долга Густа Кадрава К

3 Парчиња Detangling Четка во Собата со Работ Четка Двојно Двострано, Косата Detangler за Афро Америка Текстура

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Количина : 1 парче зелена detangler со 2 парчиња двојно двострано работ четки за афро Америка 3а да 4c откачен брановидна, кадрави, coily коса, detangle лесно, со мокра или сува коса, exfoliating вашиот скалп за убава и сјајна кадрици.Хуманизирано дизајнирани : ова коса detangler четка има флексибилна глава со посебен најлон влакната, не се лизга удобни гумени зафат е специјално дизајнирана за да ви дадат удобно контрола; Кога ќе се дува својата коса, на detangler четка може да помогне да се исуши брзо.Влажни и суви : зелена detangling четка е погодна за двете мокра и сува коса, да го Користи кога ќе се мијат твоето коса, која може да се отстрани tangles додека масажа и чистење на скалпот; да се Намали вашата detangling време со подобри резултати.Издржливи detangler четка : зелена detangling flex четка е направен од добар квалитет материјал; Тоа е силен, издржлив, лесен и лесно да се чисти, добро за отстранување на јазли и tangles.Добра алатка : ако имате нормална метежот коса или 3а да 4c тип кадрава коса, на detangling четка за лесно може да detangle сплетен кадрава, брановидни, густа или долга коса, без да му наштети; Вие и вашите деца ќе се чувствувате помалку болка ако ја користите оваа detangler коса четка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата