• Свеж
Kesoto Мини Безбедност Надзор Камера Камери Мини IP WiFi HD 1080P Откривање

Kesoto Мини Безбедност Надзор Камера Камери Мини IP WiFi HD 1080P Откривање

DEN 623.76
Достапно е за нарачката

Стока

AI Човековите Детекција : Само аларм кога постои човечка активност, што го прави повеќе !.Ако сте загрижени во случај дека вашата камера е украден или датотеки оштетени во дополнителни платени за складирање е достапна ( складирање сервис се обезбедени и се наплаќаат од страна на трети лица).Кога картичката е вметната, камерата автоматски ќе продавница за видео надзор.На 8 G картичка може да се сместат до 2 дена снимање, на 128 G картичка може да се сместат до месец на снимањето.Кога движење на објектот е откриен во рамките на камери за снимање спектар, камерата ќе започне со снимање и праќање на СТАН на мобилен.Во реално време Надзор : Кога сте далеку од камерата, можете да гледате во реално време видео снимки на интернет.Опис : - во Реално време за Надзор : Кога сте далеку од камерата, можете да гледате во реално време видео снимки на интернет. - Кога на движење на објектот е откриен во рамките на камери за снимање спектар, камерата ќе започне со снимање и праќање на СТАН на мобилен. - Кога картичката е вметната, камерата автоматски ќе продавница за видео надзор.На 8 G картичка може да се сместат до 2 дена снимање, на 128 G картичка може да се сместат до месец на снимањето. - Ако сте загрижени во случај дека вашата камера е украден или датотеки оштетени во дополнителни платени за складирање е достапна ( складирање сервис се обезбедени и се наплаќаат од страна на трети лица). - ПИ Човековите Детекција : Само аларм кога постои човечка активност, што го прави повеќе !Спецификација : - Материјал : пластика - Пиксели : 1200 Мега CMOS - Изгледа Резолуција Сооднос : 4 K/1080 P/720 P Видео Формат : AVI - Рамка Број : 25 - Визуелна Агол : 160 степен на Движење Откривање Камера : Права линија 5-10 метри - Минимално Осветлување : 1 LUX - Капацитетот на Батеријата : Нема buildin батерија - Видео Времетраење : plug and play ,24hours долго време working Size Табела : Прибл.158x26x15 mm/6.2x1.0x0.6 inch Package Вклучува : 1 Парче USB Надзор Camera Note : Нема вградената батерија,едноставно поврзан со извор на енергија за да се постигне долго време работи и тоа треба 5 V/1А Напон за да го активирате.Камерата поддржува само класа 10 картичка со најмалку еден 8 GB капацитет.Таа поддржува картички до 128 GB.Поддршка Оперативен Систем : Windows/ OS X/Android/iphone.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата