• Свеж
KeySmart AirKey - Ултра Лесен Алуминиум Копчиња (3 Pack, KW1)

KeySmart AirKey - Ултра Лесен Алуминиум Копчиња (3 Pack, KW1)

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

ПОЛОВИНА ТЕЖИНА : Направен со елоксирани алуминиумски, Воздух Копчињата се половина од тежината на стандардот месинг копчиња.ДВОЈНО ОД СИЛАТА : Дури и посилно од месинг, екстра тешко Алуминиум 7074 изнесува издржливи - не е вкусен.ЛЕСНО КОПЧЕ за ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Секое копче доаѓа како празно подготвени да бидат копирани и целосно да го замени вашиот гломазна копчиња.БОЈА ОРГАНИЗАЦИЈА : Пакет од 3 KW1 копчиња (Црна, Сина или Црвена). 2-ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние сме толку сигурни дека вашиот Air Key се случува да трае со години, дека ние нудиме 2-годишна гаранција да го замени вашиот клуч без прашања праша.Се погледне за збор KW1 или SC1 на заклучување на вашата врата (deadbolt или метал панел внатре во вратата).Проверете за "KW1" или "SC1" врежани на вашата моментална копче.Или едноставно да се споредат бразди на вашата моментална копче и одговара на нив со нашите Air Key.На KW1 Копче имаат 2 жлебови надолу вратило на копчето.На SC1 клуч има 1 grove надолу вратило на копчето.Ров на тешки wad на метал мерење надолу вашите џебови и надградба на лесен систем, што е повеќе удобен и лесен за носење.На Air Key е направена од ултра силна Алуминиум 7074 - која е 2x посилни отколку типични месинг копчињата!.Други обоени копчиња се направени со слој на боја, кои на крајот гребнатини, чипс, и завршува губење на нејзината боја, сите заедно.Не Air Key.Овој алуминиум има Елоксирани Финиш, што значи жив боја е molecularly интегрирани во алуминиум - буквално невозможно да се нула.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата