• Свеж
24 На Конкретни Рамка Завртки 7.5 62Mm X + Капи + Бесплатно Torx Малку

24 На Конкретни Рамка Завртки 7.5 62Mm X + Капи + Бесплатно Torx Малку

DEN 787.20
Достапно е за нарачката

Стока

Рамка Завртка.Конкретни Завртка.Завртка Капа.Конкретни Рамка Завртки, Zyp , Со Torx Малку И Капи, Практично Стрес Слободно, Дозволувајќи Им Блиску До Работ Апликации.Torx Главата Завртка За Зголемување На Вртежен Момент Контрола.Заврши Со Капак Капи.Преку-Одредување, Елиминирање На Потребата За Означување И Repositioning.Висок Капацитет Со Interlocking Нишка Во База Материјал.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата