• Свеж
CamDesign 58MM Snap-На Предна Леќа Ззп/Покрие Компатибилен со Канон, Nikon, Sony, Pentax сите dslr фото објективи

CamDesign 58MM Snap-На Предна Леќа Ззп/Покрие Компатибилен со Канон, Nikon, Sony, Pentax сите dslr фото објективи

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Изработени од тврда пластика.Лесно и брзо да се отстранат.Помага леќа се спротивстави на прашина, остатоци, и испакнатините.Одговара на сит и тесни на леќа, во прилог да се еластична бенд. ❤️❤️Ве молиме потврдете го вашето купување е од трговец "Cam Design" како што на нашето производство на леќата капи се одржливи.Ние не даде било која продажбата на права на трети лица продавачи.Трети лица продавачи продаваат под нашите производи' огласи можат да бидат фалсификувани стоки и не се загарантирани за обезбедување на квалитет.Cam Design Snap-На Предна Леќа Капа карактеристики лесна и брза прилог/отстранување на било dslr фото објектив.Тој е дизајниран да ја заштитите вашата пред објективот од било какви пречки и остатоци одржување на вашата камера во нејзината најдобра состојба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата