• Свеж
10 Компјутери 3D Кармин Заштита Заградата - Обновливи Носот Стојат Подлога Кармин Заштита Заградата за Спречување на Шминка Отстранување Зголемување на Дишење Прос?

10 Компјутери 3D Кармин Заштита Заградата - Обновливи Носот Стојат Подлога Кармин Заштита Заградата за Спречување

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет на Информации : ќе добиете вкупно 10 парчиња обновливи кармин заштита на платите во пакет, кој донесува Ергономски дизајн, се применливи за различни лица на различни луѓе.Ќе се чувствувате удобно кога ќе го носите во вашиот mas-к и внатрешни заштитна поддршка застане е погодна за деца и возрасни.Мек Материјал : Нашата внатрешна заштитна поддршка застане е направен од еко-пријателски материјал, што е повеќе мека и мазна.Тоа нема да направи штета на кожата на вашето лице дури и кога ќе се носат на кармин заштитна стапка за долго време.Покрај тоа, внатрешен заштитен поддршка застане е перат, можете да го користите за многу пати.Повеќе Функции : главната цел на носот и устата влошки рамка е да се зголеми просторот помеѓу вашето лице и mas-к, која им помага на вашиот здив полесно, особено во лето.Покрај тоа, со одржување на mas-к далеку од нашите усни, на кармин заштитна стапка може да ви помогне да се намали магла на вашите очила и заштита на вашиот елаборат шминка.Лесен за Употреба : На Ергономски дизајн на кармин заштита на заградата помага одговара контури на нашата лице поточно, што е лесно да се задржи остане во место.На кармин заштита заградата нема да се движат лесно, така што не треба да се прилагоди тоа често.Широка Примена : носот и устата влошки рамка може да се широко се применува за луѓето кои треба да се носат mas-к за целиот ден или љубов што го сочинуваат.Покрај тоа, можете да го носат за активности на отворено како случува да супермаркет, да оди на прошетка, одење на кучето во парк или се случува да преполн место.Се се уште се грижиш за својата шминка секогаш збркана кога носи mas-к?Дали се чувствувате unbreathable кога ќе го носат mas-к за долго време, особено во лето?Зошто да не пробајте го нашиот внатрешен заштитен поддршка стојат?Specification Quantity : 10 packs Material : висок квалитет polyvinyl resin Color : white Wide Примена : 1. на обновливи кармин заштита на заградата е погоден за повеќето mas-k дека може да се најдат во market2. луѓето кои работат во топла средина, но треба да се носат mas-к3. луѓето кои сакаат правење up4. тоа е добар избор кога ви се случува да имаат некои активности на отворено како џогирање, качување, велосипедизам, шопинг и така натаму.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата