• Свеж
MUBUY Тастатура Покритие за Леново Јога C940 C740 14 |Јога C930 920 930 13.9 |Леново Flex На 14 14 |Јога 720 720S 730 13.3 |Јога 730 15.6 |Јога 720 12.5 Тастатура Заштитна Маска - Постепено Сина

MUBUY Тастатура Покритие за Леново Јога C940 C740 14 |Јога C930 920 930 13.9 |Леново Flex На 14 14 |Јога 720

DEN 154.80
Достапно е за нарачката

Стока

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само се вклопуваат Lenovo Yoga C940/C930/920 13.9 инчи, Lenovo Yoga 720//720s/730 13.3 инчи, Јога 720 12.5 инчи, Јога C740 14"/Ideapad 720s 13" 14" Леново Flex На 14 14", Лаптоп, НИ Изгледот. ☞ НЕ Одговара 2020 2021 Леново Flex 5 14", Ideapad 5 14", Леново Silm 7 9 14", Lenovo Yoga 5i 7i 9i 14, Idea Pad Flex 5 5i 14, Idea Pad Тенок 5i 7i Про, Think Book 14 14s G2 G3 Тастатура Покрие ASIN : B09228 XW4 V. ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ✔ 12.5" Lenovo Yoga 720. ✔ 13.3" Lenovo Yoga C640 720 720 S 730 730 S. ✔ 13.9" Lenovo Yoga 920 930 C930. ✔ 14" Lenovo Yoga S530 720 S C740 C940. ✔ 14" Леново Flex На 14. ✘ Леново Flex 4 5 6 14 Инчи. ✘ Lenovo Yoga 910 710 14 Инчи. ✔ 12.5" Lenovo Yoga 720✔ 13.3" Lenovo Yoga C640 720 720 S 730 730 S✔ 13.9" Lenovo Yoga 920 930 C930✔ 14" Lenovo Yoga S530 720 S C740 C940✔ 14" Леново Flex на 14. Не Се Вклопуваат. ✘ Леново Flex 4 5 6 14 Инчен✘ Lenovo Yoga 910 710 14 Инчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата