• Свеж
Gedy Teide Тоалет Тркалаат Носителот, Нерѓосувачки Челик, Хром, 13.2 x 4.5 x 10 cm

Gedy Teide Тоалет Тркалаат Носителот, Нерѓосувачки Челик, Хром, 13.2 x 4.5 x 10 cm

DEN 689.04
Достапно е за нарачката

Стока

Производителот гаранција може да не се применува.Изработени од нерѓосувачки челик и хром.Одредување со шрафови или со био-лепило.Се тркалаат носителот направени од не ' рѓосувачки челик и chromall.Придава на ѕид користење на завртки (вклучен) или со bioadhesive.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата