• Свеж
YAKEFJ Женска Цветни Печати Водат Памук Turban Chemo Спиење Капа,Turban Шапка Капа

YAKEFJ Женска Цветни Печати Водат Памук Turban Chemo Спиење Капа,Turban Шапка Капа

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Памук.Рака Мие Само. 100% Сосема Нов.Мека Рака мие!Не смеат да машина за миење.Ткаенини-Памук Помеша.кога сончање,Заштита на вашата коса со лош коса дена(со или без перика);за Време на медицински третман, може да се спречи нашата коса од бараат најдоброто.Шефот на турнеја : 55-60cm Една големина одговара на повеќето.Тоа не е само класичен мода шамија стил, и текстура е релативно меки и удобни.YAKEFJ Женска Цветни Печати Водат Памук Turban Chemo Спиење Капа ,Turban Шапка Капа 100% Сосема Нов.Мека Рака мие!Не смеат да машина за миење Ткаенина-Памук Помеша кога сончање,Заштита на вашата коса со лош коса дена(со или без перика);за Време на медицински третман, може да се спречи нашата коса од бараат најдобрите Главата обемот : 55-60cm Една големина одговара на повеќето.Тоа не е само класичен мода шамија стил, и текстура е релативно меки и удобни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата