• Свеж
Тема Поправка Алатка, M61.0 Автомобил, Мотор Блок Враќање На Оштетени Тема Поправка Алатката Insert Комплет Главата Завртки M6 Навој Поправка

Тема Поправка Алатка, M61.0 Автомобил, Мотор Блок Враќање На Оштетени Тема Поправка Алатката Insert Комплет

DEN 508.56
Достапно е за нарачката

Стока

Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи во употреба.Идеален за враќање на оштетени теми, погоден за моторот поправка и други автомобили.Може да се користи во секојдневниот поправка, автомобил поправка, дупчење машина, итн.Апликации за челик, леано железо и алуминиум.Лесно да се инсталира и расклопување, со голема сила, долг живот.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи во употреба. 2. Идеален за враќање на оштетени теми, погоден за моторот поправка и други автомобили. 3. Може да се користи во секојдневниот поправка, автомобил поправка, дупчење машина, итн. 4. Апликации за челик, леано железо и алуминиум. 5. Лесно да се инсталира и расклопување, со голема сила, долг живот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на Слики Прикажани Модел : M6 Тежина : Околу.200g/7.1 оз Пакет листата : 20 x M6*1.0*2d Тема Внесува 1 x Малку Вежба 1 x Тема Допрете 1 x Инсталација Алатка 1 x Повлечи Кршење Алатка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата