• Свеж
Безжичен Полнач за iPhone, Безжични Полнење Стојат(Двојна намотка) Компатибилен со iPhone 12/12Pro/11/11 Pro/11 Про Max/XS Max/XR/XS/X/Samsung Галакси S20 FE/S21/S21 Ултра/S21 Плус/Белешка 20 и Повеќе(Ц

Безжичен Полнач за iPhone, Безжични Полнење Стојат(Двојна намотка) Компатибилен со iPhone 12/12Pro/11/11 Pro/11

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

5 W за i Phone12/12 Pro/ 11/11 Pro/11 Про Max/XS Max/XR/XS/X/8 Plus.➤Ефикасна Безжичен Полнач➤ Надгради двојна намотка ефикасна полнење, поголеми полнење опсег, побрзо брзината, силата на конверзија е до 80%.Ова одделение го прави одлични подароци за наставниците, татковци, мајки, мајка-во-закон, татко-во-закон, сестри, браќа, свој колега, мажите кои имаат сè, од жените кои имаат сè. (Забелешка : не наплаќа преку метал телефон случаи или случаи подебели од 8 mm).Лесен за Употреба БЕЗ ЖИЦИ, НЕ СВИРИ, БЕЗ СВЕТЛА, Спиење-пријателски, нема повеќе да се испреплетени до жици, титкање звуци и досадни светла со надградена брз безжичен полнач стојат !.НЕ се ВКЛУЧЕНИ); 5 W стандард полнење за сите Чи-от уреди.Оваа iphone безжичен полнач, исто така, обезбедува интелигентно 10 W за Android уреди, како што се Samsung Галакси S10/S10 Plus/S10 E/S9/S8; и поддржува 5 W Безжичен Полнач стојат нормално полнење.Подобрување на магнетното поле спречува штета на паметен телефон батеријата.5 W брзо полнење за i Phone 12/12 Pro/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X/8 Плус/8 (Забелешка : за Да се постигнат најдобри перформанси на овој безжичен полнач, QC2.Прилагодлива Гледање На безжичен полнач Трошоци вашиот телефон поддршка и вертикално и хоризонтално.Висока Ефикасност На безжичен полнач стојат има двојна намотка и надградена поголеми полнење дострел, брзо расте конверзија е до 80%. ➤Универзална Компатибилност ➤ 10 W брзо полнење компатибилен 10 W за Галакси S10/S10 Plus/S10 E/S9/S8,7.КК HOPEROAD Безжичен полнач за вашиот телефон, безжичен полнач за iphone, универзална компатибилен 10 W за Галакси S10/S10 Plus/S10 E/S9/S8, 7. ➤Безбедност Уверување ➤ безжичниот полнач стојат карактеристики внатрешни заштитни мерки против overcharge, прекуструјна, overvoltage, и се прегрее, исто така, има магнетни и краток-кола заштита.Гума против пролизгување дизајн на дното го чува стабилен дури и на нерамна површина. ➤Двојно Гледање Начини ➤ Двојна намотка безжична iphone полнач трошоци телефонот вертикално или хоризонтално за најголем идеал видите и поддршка, кога гледа видеа, слушање музика, играње игри, и повеќе, совршен додаток за вашиот телефон во секое места како канцеларија, спална соба, дневна, канцеларија, итн.2 ЕДЕН 10 W MAX Индикатор : LED индикатор(на дното) Додатоци : Моќ/Data Кабелот(1m,А ДО Микро Б) Сертификација : CE, Ro HS FCC ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 x Hoperoad Безжичен Полнач 1 x USB Кабел(Микро Б) КАРАКТЕРИСТИКИ Безбедно да се КОРИСТИ КК HOPEROAD Безжична iphone полнач има паметни топлина-дисипација чип, за контрола на температурата додека се полни.67 ЕДЕН Излез : DC 5 V=1 A DC9 V=1.Повеќе полнење заштита задржи вас и вашиот безжичен полнач безбедно.Универзална Компатибилност Користите овој безжичен полнач за iphone 7. ➤ Подарок Подготви за Вас ➤ : совршен подарок за секој кој има телефон.0 моќ прилагодува.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата