• Свеж
CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x30x0.22(MM), Розова, 2 (Проекти) Лепливи Ленти за И

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

DEN 146.88
Достапно е за нарачката

Стока

Производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е водоотпорен и масло-доказ, така што останува леплива во вода.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Применливи Прилики : Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Розова Материјали : Полиетилен,Предиво Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 90(G) Должина : 20000(MM) Ширина : 30(MM) Висина/Дебелина : 0.22(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е водоотпорен и масло-доказ, така што останува леплива во вода.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Производот не е лесно да падне, и тоа што има долго-услови услуга живот.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

DUORRYAN Пакување Лента,Јасно Пакување Лента,Тешки Лента,165 Метри 2 Ролни,Превозот Лента Наменета за Движење,Канцеларија,Мејлинг,Запечатување
  • Свеж

DUORRYAN Пакување Лента,Јасно Пакување Лента,Тешки Лента,165 Метри 2 Ролни,Превозот Лента Наменета за Движење,Канцеларија,Мејлинг,Запечатување

DEN 145.92

Силна мејлинг Лента е полесен доволно за лесно да заврши кутии од која било големина ,Тоа е кутија лента