• Свеж
Амазон Основите на Apple Заверена 30-Pin за Полнење преку USB Кабел за Apple iPhone 4, iPod, iPad 3 Генерација, 3.2 Нога, Црна

Амазон Основите на Apple Заверена 30-Pin за Полнење преку USB Кабел за Apple iPhone 4, iPod, iPad 3 Генерација,

DEN 163.68
Достапно е за нарачката

Стока

ВО КУТИЈА : 3.2-нога 30-pin за полнење преку USB кабел; црна.УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ : Apple i Phone 4, i Pod и i Pad 3 Генерација.MFI ЗАВЕРЕНА : Направен за i Pod, i Phone, и i Pad.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : се Поврзува Apple уред директно (или преку dock) за на компјутер, USB порта за брзо, ефикасно полнење.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Тешки-должност 0.3-инчен конектори; премија бакарна жица за брзо полнење; заштитна флексибилни ПВЦ јакна противи kinks и tangles.Опис на производот Основите на Apple Заверена 30-Pin за Полнење преку USB Кабел за Apple i Phone 4, i Pod, i Pad 3 Генерација, 3.2 Нога, Црно Од Производителот Основи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата