• Свеж
10мм или 3/8 Дебела Римски Ogee F10 Гранит Рутер Малку Медиум Чакал #200

10мм или 3/8 Дебела Римски Ogee F10 Гранит Рутер Малку Медиум Чакал 200

DEN 1022.40
Достапно е за нарачката

Стока

Брзо USPS испорака на вашата адреса) или PO BOX.Дијамант Римски Ogee рутер малку за сечење и обликување на работ на гранит плоча 3/8" или 10мм висина на сечење.Крупни жито за брзо сечење 5/8-11 женски стандардна монтажа тема за брусилки и полирање плус M10 машки конец за камен рутери.Добро за двете влажни и суви сечење со вода за хранење дупки.Дизајниран да се намали 3/8" (10мм)Римски Ogee профил на гранит рабови.Дијамант рутер малку со Римски Ogee F профил за изработка на работ на гранит плочи.F10 малку наменета за 10мм или 3/8" и подебели дебелина, дојде со метален прстен.Црна пластика упатство може да остави црна траги на светлина, боја на гранит.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата