• Свеж
DYNWAVE 5pcs лак Смена Капа Клип Акрилик Силикон Ноктот Впие Исклучување Заврши Подлога - Пинк

DYNWAVE 5pcs лак Смена Капа Клип Акрилик Силикон Ноктот Впие Исклучување Заврши Подлога - Пинк

DEN 167.52
Достапно е за нарачката

Стока

УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно.Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно.Лесен за користење : отворите оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути.Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење.Опис : - Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно. - Лесен за употреба : отворен оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути. - Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење. - УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно. - Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 3.5x2cm/1.38x0.79inch Package Вклучува : 5 Парчиња Помине Уметност Впие Исклучување Капа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата