• Свеж
Milageto 2 Парчиња Микро Волуметриски Колба Со База И на Дното Затка 1 10 ML - 1 ml

Milageto 2 Парчиња Микро Волуметриски Колба Со База И на Дното Затка 1 10 ML - 1 ml

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Микро Волуметриски колби за microchemical работа во лаборатории. 1 парче по пак, обезбедува Professinal точни мерења.Со земјата pennyhead затка за построги запечатување.Постојана дипломирањето линија, и жолта ознаки се лесни за читање.Димензии 1 m L 10 m L; стои со база, многу стабилна.Опис : - Микро Волуметриски колби за microchemical работа во лаборатории - 1 парче по пак, обезбедува Professinal точни мерења - Со земјата pennyhead затка за построги запечатување - Големини 1 m L 10 m L; стои со база, многу стабилна - Постојан дипломирањето линија, и жолта ознаки се лесно да се read Specification : - Материјал : Стакло - Димензии за различен капацитет (Отворање дијаметар x База дијаметар x Височина) : - 1 m L : 10 х 30 x 85 mm - 2 m L : 12 x 24 x 95 мм - 5 m L : 15 x 26 x 95 mm - 10 m L : 15 x 31 x 115mm Package Вклучува : 1 Парче Волуметриски Flask Note : ве Молиме овозможи 2-3мм димензии неточноста за рачно мерење.Ви благодариме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата