• Свеж
3D Поправи Шминка Сунѓерот Blender. Сина

3D Поправи Шминка Сунѓерот Blender. Сина

DEN 611.76
Достапно е за нарачката

Стока

Неверојатно мека со одлични се чувствуваат на кожата. 3 D Поправи Шминка Сунѓерот Blender е разноврсна сочинуваат апликатори.Лесно се однесува на шминка, оставајќи совршен финиш. 3 D Поправи Шминка Сунѓерот Blender има неверојатна мешавина способност, како и боја на шминка не ќе исчезнат. 3 D Поправи Шминка Сунѓерот Blender е латекс слободни, не-алергиски и мирис за слободни.Преносни и Перат.Измијте ако е потребно и да се исуши.На хидрофилна сунѓер е нов заштита на животната средина материјал, многу мека и кожата на допир, во исто време, има добра поддршка ефект и високо дише.Може да се користи 3 D Поправи Шминка Сунѓерот Мешалка за секоја шминка , како течни фондацијата, прав фондацијата, concealers, blushes , сенки и др .Со 3 D Поправи Шминка Сунѓерот Blender може да се постигне елегантно беспрекорен изглед кој трае во текот на целиот ден, оставајќи совршен финиш.3 D Поправи Шминка Сунѓерот Blender е направен со најновата мода технологија!Совршен за професионални Салони, шминка уметници, или домашна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата