• Свеж
High Speed HDMI 2.0 4FT Кабел 4K Ултра HD 2160P 3D Видео Ethernet 24K Злато

High Speed HDMI 2.0 4FT Кабел 4K Ултра HD 2160P 3D Видео Ethernet 24K Злато

DEN 1267.20
Достапно е за нарачката

Стока

Конектори карактеристики моделирани вирус-олеснување, и mylar-фолија оклопна.Кабел изградена со користење на високо квалитетни материјали за најдобри контакт врска помеѓу HDMI опрема.Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.Целосно компатибилен со High Speed HDMI спецификација (Верзија 1.3 b).Пренос на Дигитален Аудио и Видео сигнали во безжичните телефони, брзина на 10.2 Гигабајти во секунда.Премиум високи перформанси квалитет HDMI-HDMI кабел погоден за употреба во HDTV, домашно Кино, Play Station 3 и бизнис класа, проектор базирани апликации. - Го поддржува 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p резолуција - Dolby True HD и DTS-HD Master Аудио битстрим способен - Кабел Должина : 4 FT.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата