• Свеж
Asdf586io Куче Додатоци, Прилагодлив Рефлексивни Миленичиња Куче Подигнат Вест Поводник Најлон Одење Влечење Јаже - Сина M

Asdf586io Куче Додатоци, Прилагодлив Рефлексивни Миленичиња Куче Подигнат Вест Поводник Најлон Одење Влечење

DEN 198.96
Достапно е за нарачката

Стока

Мека дише текстура без тешко рабови или токи за да ја иритираат кожата, намалување на tugging и влечење на вашето домашно милениче вратот и направете вашето домашно милениче прошетки удобно.Има прилагодливи токи на домашно милениче темперамент, кои може да се прилагоди според големината на кучињата или мачките.Запечатени со рефлексивни цевки, генерираат одлична рефлексивни ефект, подобрување на видливоста на вашето куче во темнината, го задржи вашето куче безбедно.Карактеристики : Прилагодлив, Рефлексивни, Влечење Јаже, Мека. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да го решите проблемот.Спецификации : Мека дише текстура без тешко рабови или токи за да ја иритираат кожата, намалување на tugging и влечење на вашето домашно милениче вратот и направете вашето домашно милениче прошетки удобно.Има прилагодливи токи на домашно милениче темперамент, кои може да се прилагоди според големината на кучињата или мачките.Запечатени со рефлексивни цевки, генерираат одлична рефлексивни ефект, подобрување на видливоста на вашето куче во темнината, го задржи вашето куче безбедно.Точка Име : Куче Подигнат Вест Материјали : Најлон + Цинк Легура Карактеристики : Прилагодлив, Рефлексивни, Влечење Јаже, Мека Големина Детали [Нашите Големина S] Јака : 35cm-55cm/13.78"-21.65", Градите : 35cm-55cm/13.78"-21.65" (Прибл.) Влечење Јаже : Должина : 120cm/47.24", Ширина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) [Нашите Големина M] Јака : 50cm-75см/19.69"-29.53", Градите : 50cm-75см/19.69"-29.53" (Прибл.) Влечење Јаже : Должина : 120cm/47.24", Ширина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Подигнат Вест 1 x Влечење Јаже.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата