• Свеж
Проширување со Дишењето Топката Сфера Играчка - Гумени Загатка Топка - Шарени Проширување со Магија Топката - Проширување на Стрес Олеснување Дишење Топката Играчк

Проширување со Дишењето Топката Сфера Играчка - Гумени Загатка Топка - Шарени Проширување со Магија Топката

DEN 98.64
Достапно е за нарачката

Стока

【Безбедно Материјал】 : проширувањето топката е направен на безбедно Материјали, која е не, еднократно, трајни, мазна, и нема да има остри рабови. 【Шарени и Проширување】 : загатка топката има различни убави бои, кои може да се отвори и прошири, а потоа тоа исто така може да се shrunk назад во неговата оригинална големина. 【Виткање и Магичен】 : магијата топката е обликуван како цвет е стигнале и количка, и тоа ги деформира меѓу форма на цвет и сфера, само како магија. 【Се направи сте Опуштени】 : Тоа е добар производ да се задржи на децата зафатени и да направи да се чувствувате опуштено, која е многу погодна за деца или пријатели. 【Едукативни Играчки】 : Позема може да го стимулира развојот на бебето мозокот, а со тоа подобрување на крај способноста на бебето, Па загатка топката може да биде одличен образовни играчка.Опис : загатка топката е направен од висок квалитет на безбедно материјал, кој е погоден за децата да си играат со.Загатка топката може да се прошири и shrunk, која е многу интересна и може да биде образовна играчка за да се стимулира децата имагинација.Карактеристики : 1.Телескопски Топка : магијата телескопски топката ќе се прошири во текот на играта, а потоа се намали назад во неговата оригинална големина.2.Боја за Признавање : Со светли и богати бои, на проширување со магија топката не е лесно да исчезнат.Различни бои може да им се помогне на децата да научат и да ја признае различни бои.3.Совршен Подарок : магичен телескопски топката е добар производ за зафатен деца и одмор и уред за родителите.Тоа е идеален подарок за семејството или пријатели на родендени, Децата Ден, Божиќ или други празници.Спецификација : Име : Проширување Ball Suitable за Возраст Над 3 години.Големина : L : за 7.5 во (Оригинална Форма), за 12.6 во (Поместуваат).S : за 5.9 во (Оригинална Форма), за 10.2 во (поместуваат).Боја : Шарени, Сина, Виолетова, Orange Packing Листа : 1* Проширување Ball Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Спецификација : Име : Проширување Загатка Ball Suitable за Возраст Над 3 години.Материјал : Големина : L : за 7.5 во (Оригинална Форма), за 12.6 во (Поместуваат).S : за 5.9 во (Оригинална Форма), за 10.2 во (поместуваат).Боја : Шарени, Сина, Виолетова, Orange Packing Листа : 1* Проширување Со Топката.

Особините

Name:
 Expandable  Ball
Suitable for Age:
 Over 3 years old.
L:
 about 7.5 in (Original Shape), about 12.6 in (Stretched).
S:
 about 5.9 in (Original Shape), about 10.2 in (stretched).
Color:
 Colorful, Blue, Purple, Orange
Packing List:
1* Expandable  Ball :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.    :
Specification:
Name:
 Expandable Puzzle Ball
Suitable for Age:
 Over 3 years old.
Material:
 
L:
 about 7.5 in (Original Shape), about 12.6 in (Stretched).
S:
 about 5.9 in (Original Shape), about 10.2 in (stretched).
Color:
 Colorful, Blue, Purple, Orange
Packing List:
1* Expandable Ball :

Најдобрите понуди во категоријата