• Свеж
WANBY Камера Рака Платно Врат Рамо, Рака со Брзо Ослободување Токи за dslr фото SLR

WANBY Камера Рака Платно Врат Рамо, Рака со Брзо Ослободување Токи за dslr фото SLR

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

90% Памук, 10% Rayon.Увезени.Тока затворање.Суво Чистење Само. ★【 Висок Квалитет 】 Чиста мода печати памук платно webbing, На исти најлон и висока затегнувачка пластични сврзувачки елементи,удобно носење околу рамото или вратот. ★【 Погоден За 】 универзалната рака одговара за сите марки на сл.Dslr фото SLR фото апарати, додека тоа може да се користи за друга опрема како и некои двоглед, monoculars, rangefinders, tools, и така натаму. ★【 Прилагодлива Должина 】 Околу Големината 54 x 1.4 инч.На прилагодлива должина го прави камерата рака важат за повеќето камера корисници. ★【 Добар Дизајн 】 WANBY камера врат рамо појас рака има удобно еластична делот околу вратот за да се намали вратот напнатост,против пролизгување слој во внатрешноста ви помага да се спречи случајно се лизга на вашите скапи камера. ★【 Забелешка 】 Купување Wannabuy производ, тоа е предвидено од страна на премиерот 100% гарантира квалитетна услуга!. ★WANBY Камера Мека Рамо Вратот Рака Добро е Да Знаете : ➤Во морето на обичните камера ремени даде вашата камера некои нов стил. ➤Оваа универзална dslr фото и SLR камера рака е компатибилен со сите видови на сл.Dslr фото SLR фото апарати, додека тоа може да се користи за друга опрема како и некои двоглед, monoculars, rangefinders, tools, и така натаму. ➤Направен од високо-квалитет погоден за носене дише ткаенина материјал, прилагодливи камера лента е наменета и форма за да биде удобно носење околу рамото или вратот. ➤Ова удобно камера рака дизајниран и обликувани за совршено да се вклопи вашето рамо.Тежината на вашата камера се рамномерно распоредени со овој вратот рака. ★Спецификација за производ : Материјал : Трајни Памук Двор Големина : 54 x 1.4 инчен Боја : Како на Сликата Покажува Нето Тежина : 50 g Функција : Гроздобер и Безвременски Стил Забелешка : Универзална Рака Одговара за Сите Марки на dslr фото Камера ★Пакетот Вклучува : ➤1 X Камера Рамо, Рака(Боја Како Слика Покажаа) ➤2 X Поврзете Тока.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата