• Свеж
Големите Дрва на WTX158-25 #15 x 8 во. Црна Ѕвезда Вози Обланда Главата На Завртката 25 Пакет

Големите Дрва на WTX158-25 15 x 8 во. Црна Ѕвезда Вози Обланда Главата На Завртката 25 Пакет

DEN 768.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ѕвезда вози Т-30. Обланда главата.Керамички слој.Структурните завртка. 2-1/2 во.тема должина.Западен Градители Понудата се стреми да биде светски лидер во висок квалитет за прицврстување на решенија.Овие навртки се термички обработени и закорави, што ги прави повеќе траен отколку обичните завртки.Структурните завртки инсталирате побрзо од шила и имаат поголема држење на моќта.Керамички обложени за висока отпорност на корозија, овие навртки се ACQ уверение.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата