• Свеж
Жена Мода Обичните Лабава О-Вратот Маскирани Печатени Краток Pullover Дуксери

Жена Мода Обичните Лабава О-Вратот Маскирани Печатени Краток Pullover Дуксери

DEN 124.56
Достапно е за нарачката

Стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ⇒Ве молиме да обрнете внимание!Нашата големина е Азија и помал од НАС големина.Препорачливо е да се избере поголем големина од вообичаеното. ⇒Оваа качулка е совршен за да се спарите со вашиот омилен т кошула,панталони и тесни фармерки или leggings за еден неврзан секојдневниот изглед. ⇒Увезени. ⇒Стил : Лесни, Меки, топло и пријатно. ⇒Облека Нега : Рака мие Ладно, Висат Линија или Сува. ⇒Повод : Нашата sweatshirt големо за датумот, обичниот, секојдневен живот, на работа, на одмор, на отворено, спорт, забава, шопинг, најдобар избор за топла и убава. ⇒Тоа е такво деликатно и убава комбинација!Совршен за тоа што сте посебни и сјај, дури и луѓето секогаш може да се види меѓу толпата!Ви се случува да биде sweety луѓе во неврзан ден, датум,отворено со нашите sweatshirt!. ⇒Лабава Одговара, го прави да се модерно и удобно.Нова Година е Ден 2019 Нова Година е Ден 2019 ноќта на Вештерките ноќта на Вештерките Црн петок 2019 Црн петок Сајбер понеделник 2019 Сајбер понеделник 2019 Божиќ Ден Божиќ Ден. ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Добредојдовте на LOOKAA продавница.┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Прво на сите, многу ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи.Ние сме многу искрена им служи на секој клиент.Во прилог, ние ќе ги ажурира на производи секој ден. ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна облечен 2.Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна 3.Удобно материјал, погоден за различни прилики. 4.Ткаенина освежување 5.Моден дизајн Сезона : Есен,Зима Повод : Случајни, Партија, Плажа Шаблон Тип : Print Стил : Случајни Ракав должина : Долги Ракави Одговара : се Вклопува точно да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно, Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1 x Секојдневен Блузи ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Ве молиме да имате на вашиот внимание!Нашата големина е Азија големина.Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат .(Големината на табелата е во нашите производи слика) ве Молиме да се фокусира на "LOOKAA".Било каков проблем, ве Молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата