• Свеж
Деца Трчање Момчиња Девојчиња Патики Дише Децата На Отворено Спорт, Пешачење Чевли

Деца Трчање Момчиња Девојчиња Патики Дише Децата На Отворено Спорт, Пешачење Чевли

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

Термопластични Elastomers единствена.НЕ се ЛИЗГА ЕДИНСТВЕНА : единствена на овие дете патики вклучува не се лизга дизајн.ЕЛАСТИЧНА LACES И ДИШЕ МРЕЖА горен дел : Флексибилни и удобно дете трчање.ЛЕСНО И ИСКЛУЧУВАЊЕ : во Споредба со чипка-up чевли, нашата кука и јамка дете чевли се полесно за вашето дете да се стави на и полетување, и вие не мора да се грижите за паѓаат поради laces.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ ЗА OUTDOOR СПОРТОВИ : Дали вашето дете сакате да се искачи, скок или работи, тој/таа може да го носат овој пар на дете патики.ЛАДНО ЛЕПАК ЧЕВЛИ : Нашите чевли НЕ се ниско-цена на горивото-украсениот чевли, ние лекување на секој пар на дете чевли како свои деца и да се потрудиме да секој процес.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата