• Свеж
POBLING Пора Sonic Чистење со Четка Боја (Бела)

POBLING Пора Sonic Чистење со Четка Боја (Бела)

DEN 899.76
Достапно е за нарачката

Стока

10,000 Sonic Вибрации Во Минута.Мека Микро Парична Казна Четки.Водоотпорен.Глава Replacment Способност.Длабоко Во Порите Чистење, Ветувањето Да Направи Вашата Кожа Светла.Длабоко во порите чистење Ветување да се направи вашата кожа светла Sonic пора чистење - Pobling Она што е неверојатно е дека нешто толку нежна за кожата, всушност, може да драматични подобрувања.Одлична пора чистење ефект!Користење на Pobling помага да се отстранат нечистотиите и јасно порите.Без груби абразиви!Без хемикалии!Нашите Sonic Чистење Системи се нежна и природен начин за да се очисти вашата кожа.Подобрување на нега на кожата производ!Без соодветно чистење, загадувачи, нафта и бактерии се акумулира на кожата, затнување на порите и предизвикува blackheads, флеки и униние.Ова го спречува серуми и moisturizers од вршење на нивниот целосен потенцијал.Напредна вибрира движење за ефикасно чистење на мрсна кожа, големи пори, и оние кои е тешко да се постигне или нерамна области на лицето, како што се околу носот Pobling Бенефиции -ги Отстранува шминка подобро од рачно чистење - ја Остава кожата со чувство и изглед на неспокојот -ги Отстранува нечистотиите кои ги задржи креми и серуми од работа нивните најдобри -го Намалува мрсна области, сува кожа дамки и флеки -Минимизира појава на видлива порите - го Намалува мрсна области, сува кожа дамки и флеки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата